Platoni andmete intelligentsus.
Vertikaalne otsing ja Ai.

Shorthanded Lakers kaotab Timberwolvesi vastu mängu, mida tuleb võita

kuupäev:

Lakers mängis Crypto.com Arenal järjekordset mängu, kus tuleb võita, kui nad alistasid Minnesota Timberwolves. Kuigi Lakers oli vastasseisus, on iga mäng tohutult edetabelis langenud.

Lakers peaks oma hoogu jätkama ilma LeBron Jamesita, kes jäi haiguse tõttu läänekonverentsi jõuproovist eemale.

Lilla ja kuld hüppasid varakult ette, kuid pärast katastroofilist teist veerandaega ei olnud Lakers pühapäeva õhtul enam mängus ja kaotas 127:117.

Kui esimesest veerandajast oli jäänud mängida 25 sekundit, sai Anthony Davis tagasilöögi teel Kyle Andersonilt silma. Sama silm, mis on viimastel nädalatel Davisele probleeme tekitanud.

Kulm jäi ülejäänud mängu vahele, sel hetkel hoidis Lakers 4-punktilises eduseisus.

Kui Davis jäi teisel veerandajal välja, alistati Lakers 46:27 ja sellest punktist ei möödunud kordagi tasavägine mäng.

Lisaks sellele, et Lakers pidi mängu lõpetama ilma oma kahe parima mängijata, lõpetas Timberwolves'i ründaja Naz Reid 31 punktiga. Ebatõenäoline kangelane, arvestades Timberwolves'i käsutuses olevate tähtede rohkust.

Olles 2 NBA-s kaotas Lakers ka sisemise lahingu, mis pole kunagi hea märk, arvestades, et see on Lakersi leib ja võid.

Selle kaotusega langeb Lakers pärast lühikest 9. kohta tagasi 8. kohale. Kohapealse mängu lõpetamine võib tähendada, et Lakers läheb esimeses ringis vastamisi Timberwolvesiga.

Pärast kaotust Minnesota vastu küsiti D'Angelo Russellilt, kuidas need kaotused meeskonnale erinevad sellest, kui mängite sama meeskonnaga play-offides.

"Kindlasti peate sellega arvestama, play-offid lisavad sellele erineva elemendi, erinevad muutujad, see on noor meeskond, nad mängivad kõvasti, hästi treenitud ... nii et kellega me kohtume, läheme täiega."

Russell lisas, kuidas kogemus mängib play-off keskkonnas olulist rolli. "Kogemus vs kogenematus play-offides viib teid üle küüru."

Kui see arvamus on tõsi, eelistaks Lakers mängida play-offides noorema meeskonnaga ja Minnesota võib olla Denveri sarnaste vastu eelistatuim vastane.

Lakers läheb teisipäeval vastamisi väga kogenud grupiga, kui nad mängivad oma järgmises võistluses Golden State Warriorsiga. Veel üks mäng, mis on kriitiline nende positsiooni kindlustamiseks play-offides.

Olge kursis, et saada rohkem Lakersi uudiseid ja värskendusi. Vaadake kindlasti ka rohkem Mäng Haus rahul murranguliste uudistega professionaalses ja spordimaailmas.