Platoni andmete intelligentsus.
Vertikaalne otsing ja Ai.

Esimene etapp veerandfinaalid

kuupäev:

Sellel nädalal oli 18 väravat, vaidlusi ja hoo kõikumine läbi aegade. Eelmise aasta esimeses mängus veerandfinaalis löödi suhteliselt vaid 8 väravat. Siin on tegevuse kokkuvõte.

Madridi Real vs Manchester City

City sai villise alguse pärast seda, kui Bernardo Silva tabas teisel minutil Madridi väravavahi Andriy Lunini kavalalt karistuslöögi lähedal posti.

City eduseis ei kestnud kaua, sest Madridi poolkaitsja Eduardo Camavinga tulistas väljastpoolt, Rúben Diase suure tõrjumisega, suunates palli 12. minutil väravavõrku.

Siis, mitte rohkem kui kaks minutit hiljem, pääses Madridi ääreründaja Rodrygo küljejoonest lahti ja jooksis poole väljaku pikkusest, enne kui City Ortegast mööda sööstis. See viis Madridi 2:1 juhtima.

Mäng jahtus ülejäänud poolajal, enne kui teisel poolajal plahvatas uuesti 15 minutit.

66. minutil tulistas City mängija Phil Foden otse kasti äärest, lüües löögi Luninist mööda värava kaugemasse nurka. City asus seejärel juhtima, kui kaitsja Joško Gvardiol tulistas 71. minutil kastist välja, viies seisuks 3:2.

Madrid aga õhtusse ei vaibunud ja viigistas 79. minutil poolkaitsja Federico Valverde väravast. Valverde virutas Vinicius Juniori õrna tsenderduse alumisse nurka võimsa löögi.

Lõppskoor: 3-3

Arsenal vs Bayern

Väravad saabusid kiiresti Põhja-Londonisse, Arsenali Bukayo Saka viis Gunnersi 1. minutil 0:12 juhtima.

Kuus minutit hiljem vastas Bayern endise Arsenali mängija Serge Gnabry kaudu, kes libises, et jõuda Leon Goretzka pallini, sooritades lõpuks oma löögi Arsenali David Rayast mööda.

Seisuga 1:1 haaras Bayern mängust kinni, rünnates suuri lünki Arsenali keskväljal ja kaitses. See viis selleni, et äärekaitsja Leroy Sané jooksis mitmest kaitsjast mööda, enne kui Arsenali William Saliba tegi talle kastis vea. Järgnenud penalti saatis rahulikult püssimeeste Harry Kane'i igipõline okas, et viia seisu 2. minutil 1:32 Bayerni kasuks.

Ülejäänud mänguaja kontrollib Arsenal, omades 60% pallivaldamisest ja 13 pealelööki, samas kui Bayernil oli ainult 8 pealelööki ja ainult kaks väravat. See domineerimine tooks kasu 76. minutil, kui Arsenali Gabriel Jesus hüppas kahest kaitsjast mööda, enne kui servis Leandro Trossardi, kes lõi esimest korda mööda Bayerni mängijast Manuel Neuerist, viies seisu 2:2.

Lõppskoor: 2-2

Atlético de Madrid vs Dortmund

Varased väravad, mis olid esimeses mängus veerandfinaalis tavaline teema, kuna Atlético lõi 4. minutil värava poolkaitsja Rodrigo De Pauli kaudu. De Paul katkestas Dortmundi mängija Ian Maatseni kehva söödu, enne kui torkas palli oma parema jala välisküljega võrku.

Madrid kahekordistas oma eelise 32. minutil, kui tagamängija Samuel Lino lõi õrnalt värava kaugesse posti pärast seda, kui Madrid võitis rünnakukolmandiks palli tagasi.

Dortmund valdas rohkem palli (67%), kuid neil oli raskusi kvaliteetsete võimaluste loomisega, kuna nad registreerisid Atlético 4-le vaid 9 pealelööki. Nad said aga 81. minutil ründaja Sébastien Halleri kaudu ühe tagasi. Haller tulistas pärast seestpoolt poolviske lööki, andes Dortmundile enne mängu lõppu värsket õhku.

Enne lõpuvilet olid mõlemal meeskonnal väga head võimalused skoori lisada, kuna Atlético Angel Correa pääses kastis 84. väravast pärast pallivarastust Dortmundi meeskonnalt Mats Hummelsilt, kuid tema löögi tõrjus Dortmundi väravavaht Gregor Kobel kergelt. .

Lõpuks viigistas Dormund mängu peaaegu viigiseisu, kui Julian Brandt 90.+5. minutil pealöögi latist maha lõi, jättes Atlético mängija Yan Oblaki juurtega murule.

Lõppskoor: 2-1

Paris Saint Germain vs FC Barcelona

PSG ja Barcelona tegid teineteist löökidega, sest PSG-l oli 18 (6 tabamust) Barça 15 (7) vastu. Barça avas skoori 37. minutil, kui äärekaitsja Raphinha sooritas parema jalaga löögi peaaegu tühja väravasse. PSG väravavaht eksis eelmisel tsenderdusel, jättes Raphinha tühja väravasse.

PSG vastas teisel poolajal, kui endine Barça mängija Ousmane Dembélé tulistas 48. minutil parema jalaga lähiposti katusesse. PSG sõitis seda hoogu, sest poolkaitsja Vitinha lõi kaks minutit hiljem skoori. Vitinha sööstis kasti ja tulistas Barça mängija Ter-Stegenist mööda, viies seisu 2:1.

Barça maadles mängu üle kontrolli ja 62. minutil lõi Raphinha uuesti värava, esimest korda kasti seest sooritatud löögiga staarpoolkaitsja Pedri nutika läbilöögi järel.

Barça taastas juhtima 77. minutil, kui Andreas Christensen lõi İlkay Gündoğani nurgalöögist väravasse ning tegi seisuks 3:2.

Lõppskoor: 3-2

Täname, et häälestasite meie UEFA Meistrite liiga esimesele veerandfinaalile uuendused.

Hoia Mängu maja täiendavad kajastused Meistrite liigast terve nädala jooksul.

Katvuse jaoks Esports, ja muud sport, vaadake kindlasti meie avalehele.