Vertikaalne otsing ja Ai.

Anaheim tegeleb rivaalide domineerimisega kolmandaks Kingsi jaoks liiga palju

kuupäev:

Ducks võitis teisipäeval oma Lõuna-California rivaali Kingsi 3:1.

Anaheim, kes kandis hooaja viimast korda baklažaanist nefriitsärki, tõusis kolmandal mängul suureks, et võita ära.

Lukas Dostal oli Ducksi valikuõhtul 36 tõrjet. Trevor Zegras lõi oma esimese värava pärast vigastusest naasmist. Väravate lõid ka Alex Killorn ja Frank Vatrano. Ryan Strome'il oli öösel kaks abilist. Cam Fowleril oli ka resultatiivne sööt; viimase viie mänguga on tal neli punkti.

Kingsi jaoks oli see Akil Thomas, kes lõi ainsa värava oma karjääri viiendas NHL-is. Cam Talbot võttis LA-le kaotuse

Los Angeles lööks esimesena, kui Akil Thomas lööks oma aasta teise värava pärast seda, kui mängu esimesel perioodil puhkes Lukas Dostali ees seisul 5:50 löök tagasilöögi pärast. Näidendis abistasid Trevor Lewis ja Vladisov Garikov.

Kui seisu oli jäänud vaid 2:14, lõi Frank Vatrano oma meeskonna tänavuse 33. värava, mis viigistas. Radko Gudas andis siniselt joonelt kauni söödu Vatranole, kes oli otse võrgu ees.

Ühe perioodi järel oli seis viigis 1:1.

Teine periood kulgeks väravavahtide heitluses, kus kumbki meeskond ei suutnud väravat lüüa.

Lõpuks oli mängu viimane periood Ducksi jaoks ralli.

Esimesena lööks Aex Killorn oma 18. värava sel hooajal, kõige rohkem Ducksi kaitsja poolt, vaid 1:51 kolmandaks. Ryan Strome ajas litri Ducksi jaoks ründetsooni, andis ta edasi Cam Fowlerile ja seejärel leidis Fowler Killorni, kelle hetktõmmis leidis nööri.

Neli minutit hiljem lõi Trevor Zegras esimest korda pärast 7. jaanuari skoori. Värav sündis pärast endale pallikaotust ja tsooni uisutamist ning lihtsalt randmelööki Cam Talboti kindast mööda löömist.

See teeks skoori targaks ja Ducks võtaks 3:2 võidu. Meeskonnal on nüüd võimalus lõpetada aasta ühtlase Freeway Face off seeriaga, kui kaks meeskonda kohtuvad uuesti 13. kuupäeval.

Anaheim tegi selle matši võitmiseks palju õigesti. Penaltiminutite hoidmine vaid neljaga aitas meeskonnal ründele jääda ja omada tähendusrikkaid palli. Trevor Zegras on saanud kuuma pulga ja tundub, et tal läheb pärast vigastust hästi.

Püsige lainel veel NHL sisu.

"Jälgi" The Game Hausi X rohkem artikleid NHL-i, aga ka muude spordialade ja spordialade kohta.